Scheidsrechter overzicht - ADO'20

Scheidsrechter overzicht

Coördinatie Jeugdscheidsrechters:

JO08 - JO11           Will Goverde,   1958gov@hotmail.nl,             tel. 06-18602939
JO13 - JO19          Lars Mientjes , larsmientjes@hotmail.nl,       tel. 06-52875265

Wordt ook scheidsrechter en meld je aan bij bovenstaande personen
we hebben ze hard nodig

Sorteer op:
Datum Scheidsrechter Thuis Uit Info
03 feb 20:00 DSOV VR30+1 ADO '20 VR30+2
03 feb 20:00 Jong Holland VR30+1 ADO '20 VR30+1
04 feb 08:30 DEM (RKVV) JO10-2 ADO '20 JO10-1
04 feb 08:45 ADO '20 JO8-1 Fortuna Wormerveer sv JO8-2
04 feb 08:45 ADO '20 JO8-3 HSV JO8-4
04 feb 08:45 Luka Oosterhoff ADO '20 JO9-1 Vitesse 22 JO9-2
04 feb 08:45 ADO '20 JO8-5 ST VV Egmond JO8-3
04 feb 09:00 OG JO7-1 ADO '20 JO7-2
04 feb 09:00 Assendelft JO8-1 ADO '20 JO8-2
04 feb 09:00 Sporting Krommenie JO12-1 ADO '20 JO12-1
04 feb 09:00 Sporting Krommenie JO14-3 ADO '20 JO14-1
04 feb 09:15 Dylan Smit ADO '20 JO12-2 RCZ JO12-2
04 feb 09:15 ADO '20 JO11-1 FC Uitgeest JO11-1
04 feb 09:15 ADO '20 JO11-3 SVA JO11-4
04 feb 09:15 ADO '20 JO13-2 ZCFC JO13-1
04 feb 09:30 DEM (RKVV) JO10-4 ADO '20 JO10-3
04 feb 09:30 Geel Wit '20 sv. JO8-6 ADO '20 JO8-4
04 feb 09:30 ADO '20 Kabouters ADO '20 Training
04 feb 09:45 ADO '20 JO7-1 Geel Wit JO7-1
04 feb 09:45 ADO '20 JO9-2 FC Uitgeest JO9-1
04 feb 09:45 ADO '20 JO10-6 SVA JO10-8JM
04 feb 09:45 ADO '20 JO10-4 DEM (RKVV) JO10-5
04 feb 09:45 ADO '20 JO10-2 Vitesse 22 JO10-2
04 feb 09:45 Foresters O23-3 ADO '20 O23-3
04 feb 10:00 DEM (RKVV) JO11-4 ADO '20 JO11-2
04 feb 10:00 Onze Gezellen MO15-1 ADO '20 MO15-1
04 feb 10:00 Overbos sv. JO10-4 ADO '20 JO10-5
04 feb 10:15 W. Rommens ZOB JO19-1 ADO '20 JO19-1
04 feb 10:15 Kolping Boys MO13-1 ADO '20 MO13-1
04 feb 10:30 Velsen Rkvv JO9-2 ADO '20 JO9-4
04 feb 10:45 Sporting Krommenie JO9-5 ADO '20 JO9-3
04 feb 11:00 eigen leiding ADO '20 JO17-2 Purmerland JO17-1
04 feb 11:00 eigen leiding ADO '20 JO15-2 VVC fc JO15-3
04 feb 11:00 eigen leiding ADO '20 JO17-3 Kolping Boys JO17-2
04 feb 11:00 Fortuna Wormerveer sv JO15-1 ADO '20 JO15-1
04 feb 11:00 Sjoerd Keunen ADO '20 JO13-1 IJmuiden vv. JO13-1
04 feb 11:00 eigen leiding ADO '20 MO15-2 SDOB MO15-1
04 feb 11:30 C. Reijnders Castricum FC JO15-3 ADO '20 JO15-4
04 feb 11:30 KDO sv MO20-1 ADO '20 MO20-2
04 feb 11:30 ODIN 59 JO11-5 ADO '20 JO11-4
04 feb 12:00 VVC fc JO19-1 ADO '20 JO19-2
04 feb 12:00 Vitesse 22 JO15-2 ADO '20 JO15-3
04 feb 12:30 Anoniem ZCFC 8 ADO '20 8
04 feb 12:45 Paul Timmer ADO '20 6 ZCFC 6
04 feb 12:45 DEM (RKVV) 4 ADO '20 5
04 feb 12:45 N. Mahabali ADO '20 O23-1 Ter Leede O23-1
04 feb 12:45 eigen leiding ADO '20 JO17-1 Abcoude fc JO17-1
04 feb 12:45 eigen leiding ADO '20 MO17-1 Onze Gezellen MO17-1
04 feb 13:30 eigen leiding ADO '20 18+1 Wartburgia asv 18+1
04 feb 14:00 Foresters 3 ADO '20 3
04 feb 14:15 ZELF Fluiten Alliance '22 sv. MO20-2 ADO '20 MO20-1
04 feb 14:30 J. Groenewold HCSC 1 ADO '20 1
04 feb 14:45 Jos Baltus ADO '20 7 ZCFC 9
04 feb 14:45 Paul Zwart ADO '20 4 FC Uitgeest 2
04 feb 14:45 eigen leiding ADO '20 O23-2 AFC 34 O23-2
04 feb 14:45 Lucas Warren ADO '20 JO19-3 FC Den Helder JO19-2
05 feb 11:00 ADO '20 VR2 (zon) Schagen United VR1 (zon)
05 feb 11:00 ADO '20 3 (zon) FC Uitgeest 9 (zon)
05 feb 11:00 Hans Johansen ADO '20 2 (zon) KFC 5 (zon)
05 feb 11:00 Theo Pirovano ADO '20 4 (zon) WSV 1930 7 (zon)
05 feb 13:30 L.A. Pais ADO '20 VR1 (zon) RKSV Nuenen VR1 (zon)
05 feb 14:00 F.R. de Winter ADO '20 1 (zon) OJC ROSMALEN (zon)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!