Scheidsrechter overzicht

Coördinatie Jeugdscheidsrechters:

JO08 - JO11           Will Goverde,   1958gov@hotmail.nl,             tel. 06-18602939
JO13 - JO19          Lars Mientjes , larsmientjes@hotmail.nl,       tel. 06-52875265

Wordt ook scheidsrechter en meld je aan bij bovenstaande personen
we hebben ze hard nodig

Sorteer op:
Datum Scheidsrechter Thuis Uit Info
21 mei 08:30 S Gerritsen ODIN 59 JO12-2 ADO '20 JO12-2
21 mei 08:30 Vitesse 22 JO8-1 ADO '20 JO8-1
21 mei 08:30 Hoofddorp s.v. JO11-3 ADO '20 JO11-1
21 mei 08:45 Eigen Leiding ADO '20 JO8-4 Foresters (de) JO8-4
21 mei 08:45 Eigen Leiding ADO '20 JO9-3 KFC JO9-3
21 mei 08:45 Eigen Leiding ADO '20 JO8-2 FC Uitgeest JO8-1
21 mei 08:45 Thijs Bal ADO '20 JO10-3 Terrasvogels JO10-1
21 mei 09:00 Sporting Krommenie JO11-2 ADO '20 JO11-2
21 mei 09:00 Sporting Krommenie JO9-3 ADO '20 JO9-6
21 mei 09:00 Velsen JO7-2 ADO '20 JO7-3
21 mei 09:15 Mark Hendriks ADO '20 MO13-1 Strandvogels MO13-1
21 mei 09:15 Dylan Smit ADO '20 JO12-1 WSV 1930 JO12-1
21 mei 09:15 Lieke van der Molen ADO '20 JO12-3 SVA JO12-4
21 mei 09:30 Beemster MO11-1 ADO '20 MO11-1
21 mei 09:30 ADO '20 Kabouters ADO '20 Training
21 mei 09:40 Eigen Leiding ADO '20 JO7-2 IJmuiden JO7-2
21 mei 09:45 Foresters (de) JO13-3 ADO '20 JO13-2
21 mei 09:45 SVA JO9-2 ADO '20 JO9-1
21 mei 09:45 Vitesse 22 JO10-4 ADO '20 JO10-2
21 mei 09:50 Eigen Leiding ADO '20 JO9-2 Vitesse 22 JO9-3
21 mei 09:50 Eigen Leiding ADO '20 JO9-5 Velsenoord FC JO9-1
21 mei 09:50 Eigen Leiding ADO '20 JO8-5 DEM (RKVV) JO8-5
21 mei 09:50 Eigen Leiding ADO '20 JO8-3 BSM sv JO8-2
21 mei 10:00 ZOB JO9-3 ADO '20 JO9-4
21 mei 11:00 Saenden MO15-1 ADO '20 MO15-2
21 mei 11:00 M. Smit ADO '20 JO15-2 Monnickendam JO15-1
21 mei 11:00 S. Tarlan ADO '20 MO15-1 Foresters (de) MO15-1
21 mei 11:00 L. Mientjes ADO '20 JO15-1 Onze Gezellen JO15-1
21 mei 11:00 P. Meyland ADO '20 JO13-1 KFC JO13-1
21 mei 11:00 Eigen leiding ADO '20 JO14-1 KFC JO14-1
21 mei 11:20 Geel Wit JO7-1 ADO '20 JO7-1
21 mei 11:30 D. Berkhof Terrasvogels JO17-1 ADO '20 JO17-2
21 mei 11:30 DEM (RKVV) JO10-2 ADO '20 JO10-1
21 mei 12:00 De Wherevogels JO19-2 ADO '20 JO19-2
21 mei 12:30 R. Waij ZCFC 5 ADO '20 6
21 mei 12:45 Eigen leiding ADO '20 JO16-1 Sporting Krommenie JO16-1
21 mei 12:45 P.J.G. van Zijl ADO '20 JO19-4 Haarlem-Kennemerland f.c. JO19-3
21 mei 12:45 M Bon ADO '20 MO19-2 Blokkers de MO19-2
21 mei 12:45 eigen leiding ADO '20 JO17-1 SVA JO17-1
21 mei 13:00 DEM (RKVV) JO10-6 ADO '20 JO10-4
21 mei 13:30 G. Tuinsma Schagen United JO16-2 ADO '20 JO16-2
21 mei 14:15 W. van der Geest Beverwijk 1 ADO '20 1
21 mei 14:30 H. Kamphuis Huizen JO19-1 ADO '20 JO19-1
21 mei 14:45 P. Hulshof ADO '20 MO19-1 Bilt De FC MO19-1
21 mei 14:45 T.A. van Delft ADO '20 4 IJmuiden vv. 4
21 mei 14:45 Eigen leiding ADO '20 JO19-3 HSV JO19-3
21 mei 14:45 ADO '20 MO17-1 SV Spartanen MO17-1
21 mei 15:15 T.R. Ostermeijer ODIN 59 8 ADO '20 5
21 mei 15:15 UNO vv O23-1 ADO '20 O23-2
22 mei 10:30 KFC 6 (zon) ADO '20 5 (zon)
22 mei 11:00 EVC 3 (zon) ADO '20 6 (zon)
22 mei 11:00 Limmen 7 (zon) ADO '20 4 (zon)
22 mei 11:00 SVA Vr1 (zon) ADO '20 VR2 (zon)
22 mei 12:30 H.G. Meijer WSV 1930 3 (zon) ADO '20 2 (zon)
22 mei 12:45 ADO '20 Kabouters ADO '20 toernooi
22 mei 13:00 R Dijkshoorn FC Uitgeest 4 (zon) ADO '20 3 (zon)
22 mei 14:00 C. Mulder ADO '20 1 (zon) HSC '21 (zon)
22 mei 14:30 Overbos sv. VR1 (zon) ADO '20 VR1 (zon)
24 mei 20:15 ADO '20 2 Haarlem-Kennemerland f.c. 2
25 mei 20:00 B.H. Huizinga OFC (zon) ADO '20 1 (zon)
26 mei 12:45 ADO '20 MO19-1 Harkemase Boys MO19-1
26 mei 19:00 ADO '20 VR2 (zon) Alcmaria Victrix VR1 (zon)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!