Scheidsrechter overzicht

Coördinatie Jeugdscheidsrechters:

JO08 - JO11           Will Goverde,   1958gov@hotmail.nl,             tel. 06-18602939
JO13 - JO19          Lars Mientjes , larsmientjes@hotmail.nl,       tel. 06-52875265

Wordt ook scheidsrechter en meld je aan bij bovenstaande personen
we hebben ze hard nodig

Sorteer op:
Datum Scheidsrechter Thuis Uit Info
03 dec 08:30 Kolping Boys MO13-1 ADO '20 MO13-1
03 dec 08:30 Vitesse 22 JO8-1 ADO '20 JO8-1
03 dec 08:30 Foresters JO9-1 ADO '20 JO9-1
03 dec 08:45 Eigen Leiding ADO '20 JO8-2 RCZ JO8-1
03 dec 08:45 Eigen Leiding ADO '20 JO8-4 SVA JO8-4
03 dec 08:45 Eigen Leiding ADO '20 JO9-3 SVA JO9-3
03 dec 08:45 ADO '20 JO9-2 Kolping Boys JO9-3
03 dec 09:15 ADO '20 JO15-4 FC Uitgeest JO15-2
03 dec 09:15 ADO '20 JO13-2 Assendelft JO13-2
03 dec 09:15 Dylan Smit ADO '20 JO12-2 IJmuiden vv. JO12-1
03 dec 09:15 Eigen Leiding ADO '20 JO11-3 HSV JO11-2
03 dec 09:15 Eigen Leiding ADO '20 JO11-2 Kolping Boys JO11-6
03 dec 09:40 Eigen Leiding ADO '20 JO10-2 DSS JO10-3
03 dec 09:40 Eigen Leiding ADO '20 JO10-1 Kolping Boys JO10-3
03 dec 09:45 Fortuna Wormerveer sv JO14-4 ADO '20 JO14-1
03 dec 10:00 DEM (RKVV) JO10-3 ADO '20 JO10-3
03 dec 10:15 Onze Gezellen MO15-1 ADO '20 MO15-1
03 dec 10:15 Stormvogels ijvv JO11-1 ADO '20 JO11-4
03 dec 10:30 Reiger Boys JO15-3 ADO '20 JO15-3
03 dec 10:30 DSS JO11-2 ADO '20 JO11-1
03 dec 10:45 Limmen JO10-4 ADO '20 JO10-4
03 dec 10:50 G.J.P. van der Meijs ADO '20 JO19-1 LSVV JO19-1
03 dec 10:50 ADO '20 5 Beverwijk 2
03 dec 11:00 ADO '20 MO15-2 WSV 1930 MO15-2
03 dec 11:00 ADO '20 JO15-2 Spaarnwoude sv. JO15-1
03 dec 11:00 ADO '20 JO13-1 Koninklijke HFC JO13-2
03 dec 11:05 Koninklijke HFC JO9-11 ADO '20 JO9-4
03 dec 11:30 Terrasvogels JO19-1 ADO '20 JO19-2
03 dec 11:30 ODIN 59 JO8-8 ADO '20 JO8-3
03 dec 11:30 Koedijk JO10-4 ADO '20 JO10-5
03 dec 12:20 Alliance '22 sv. JO10-5 ADO '20 JO10-6
03 dec 12:30 Velsen Rkvv MO17-1 ADO '20 MO17-1
03 dec 12:45 H.S. van Lagen ADO '20 O23-1 HHC Hardenberg O23-1
03 dec 12:45 ADO '20 8 Sporting Krommenie 4
03 dec 12:45 Limmen 2 ADO '20 4
03 dec 12:45 ADO '20 2 Argon 5
03 dec 12:45 ADO '20 3 Zandvoort s.v. 3
03 dec 12:45 ADO '20 JO17-3 Olympia Haarlem JO17-2
03 dec 14:00 Sporting Krommenie 2 ADO '20 6
03 dec 14:00 Sporting Krommenie 3 ADO '20 7
03 dec 14:15 SVIJ JO17-1 ADO '20 JO17-1
03 dec 14:30 ASC De Volewijckers 18+1 ADO '20 18+1
03 dec 14:30 Hercules Zaandam sc MO20-1 ADO '20 MO20-1
03 dec 14:30 Alliance '22 sv. JO12-1 ADO '20 JO12-1
03 dec 14:45 ADO '20 O23-3 Fortuna Wormerveer sv O23-3
03 dec 14:45 ADO '20 MO20-2 Foresters MO20-1
03 dec 14:45 ADO '20 JO19-3 Volendam (rkav) JO19-6
03 dec 15:15 J. van Egmond ADO '20 1 SDOB 1
03 dec 15:15 Kolping Boys O23-3 ADO '20 O23-2
03 dec 15:15 KFC JO17-1 ADO '20 JO17-2
03 dec 15:30 Alliance '22 sv. JO15-1 ADO '20 JO15-1
04 dec 10:30 C Beentjes Wijk aan Zee 2 (zon) ADO '20 2 (zon)
04 dec 11:00 Volendam (rkav) VR1 (zon) ADO '20 VR2 (zon)
04 dec 11:00 Sporting Krommenie 4 (zon) ADO '20 4 (zon)
04 dec 11:30 B. ter Hofstede Buitenveldert sc. VR2 (zon) ADO '20 VR1 (zon)
04 dec 14:00 D. Schaper ADO '20 1 (zon) UNA (zon)
09 dec 20:00 JVC VR30+1 ADO '20 VR30+1
09 dec 20:00 SVIJ VR30+2 ADO '20 VR30+2
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!