Cookie beleid ADO'20

De website van ADO'20 is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

ADO'20 veiling

Veiling_ClubTV_uitgesteld.jpg

Vrijdag 17 april jl. zouden we de ADO’20 Jubileumveiling houden, maar i.v.m. Corona hebben we deze tot nader order moeten uistellen. Wanneer u reeds een veilingticket had gekocht, blijft deze uiteraard geldig.

Hieronder presenteren we de kavel welke reeds beschikbaar zijn gesteld de sponsors en supporters van ADO'20. Daar zijn we uiteraard enorm blij mee en er zal op de veilingavond een mooie diversiteit aan kavels worden aangeboden.

De toegang tot de veilingavond is gratis en wanneer bekend is wanneer de veiling zal plaatsvinden kun je een biednummer bij de Commissieleden bestellen. En als je voorafgaand aan de veiling wilt eten en drinken, dan is dat uiteraard ook mogelijk. Voor € 19,20 kun je heerlijk genieten van een hapje en een drankje. En je hebt gelijk een mooie plek voor de aansluitende veiling!

Wil je zelf ook een mooie kavel, bij voorkeur met een 100-jarig tintje of thema, beschikbaar stellen, laat het ons dan z.s.m. weten! Groot, klein, het maakt niet uit, als het maar een aantrekkelijke kavel voor de jubileumveiling is, dan zijn we daar uiteraard enorm blij mee! [email protected]

Wij willen alle sponsoren bedanken voor het beschikbaar stellen van de prachtige kavels!
De veilingcommissie,

Lisette Beerse
Elles Husslage
Natascha Velder
Ed van Langelaar
Jos Beerse

... ...
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!