Cookie beleid ADO'20

De website van ADO'20 is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Club-trainingen

Trainingsschemaseizoen 2023-2024

Voor het  juiste trainingsschema met laatste UPDATE, 7 november 2023, kijk HIER



Let op!!!
afgelast.jpgDe afgelopen weken kon er regelmatig niet getraind worden op het G-veld vanwege de vele regenval e/o vanwege een defecte lichtinstallatie op het G-veld.
Daarom is er een alternatief schema gemaakt, Plan B, waarbij de trainingen op het G-veld bij afgelasting worden ingeschoven op het A- en B veld.
De teams zijn hierover inmiddels ingelicht.
Voor het alternatieve schema bij afgelasting van het G-veld, kijk HIER









 

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ADO '20 JO8-1 17.00 - 18.00
  • A
  • -
ADO '20 JO8-2 17.00 - 18.00
  • A
  • -
ADO '20 JO8-3 17.00 - 18.00
  • A
  • Graag 10 min voor tijd aanwezig

ADO '20 JO8-4 17.00 - 18.00
  • A
  • Graag 10 min voor tijd aanwezig
ADO '20 JO8-5 17.00 - 18.00
  • A
  • -
ADO '20 JO9-1 17.00 - 18.00
  • Graag 10 min voor tijd aanwezig!
ADO '20 JO9-2 17.00 - 18.00
  • A
  • Graag 10 min voor tijd aanwezig!
ADO '20 JO12-4 17.00 - 18.00 Noud Kornman, Ruben Huijzendveld
  • G2
  • -
ADO '20 JO11-1 17.00 - 18.15 Stephan Mol
  • B2
  • Iedereen 17.15u aanwezig.
ADO '20 JO11-2 17.00 - 18.15 Stephan Mol
  • B1
  • -
ADO '20 JO11-3 17.30 - 18.30 Sef Beentjes
  • A
  • Circuitrainingen
ADO '20 JO11-4 17.30 - 18.30 Sef Beentjes
  • A
  • Circuitrainingen
ADO '20 JO11-5 17.30 - 18.30 Sef Beentjes
  • A
  • Circuitrainingen
ADO '20 JO9-3 18.00 - 19.00
  • A
  • Graag 10 min voor tijd aanwezig!
ADO '20 JO9-4 18.00 - 19.00
  • A
  • Graag 10 min voor tijd aanwezig!
ADO '20 JO9-5 18.00 - 19.00
  • A
  • Graag 10 min voor tijd aanwezig!
ADO '20 JO9-6 18.00 - 19.00
  • A
  • Graag 10 min voor tijd aanwezig!
ADO '20 JO15-1 18.00 - 19.30 John Davis, Sufyaan el Yakoubi
  • G2
  • -
ADO '20 JO14-3 19.00 - 20.00
  • B2
  • -
ADO '20 JO16-1 19.00 - 20.00 Marc van Dijk
  • G2
  • 18.50 aanwezig
ADO '20 JO17-1 19.00 - 20.30 Aytekin Demirtas, Tijmen de Boer
  • G
  • -
ADO '20 JO15-2 19.30 - 20.30 Marco Druijven
  • G
  • -
ADO '20 1 (zon) 20.00 - 21.30 Roy van der Mije, Mitchell Haijen, Frans Witte
  • A
  • 6
  • -
ADO '20 JO19-1 20.00 - 22.00 Lenny Macnack
  • B2
  • 14
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ADO '20 MO13-1 16.30 - 17.30 Heleen Hol - Bos
  • B1
  • 13
  • 17:15 uur aanwezig
ADO '20 MO13-2 16.30 - 17.30
  • B
  • 12
  • -
ADO '20 MO15-1 17.30 - 18.45
  • B2
  • -
ADO '20 MO17-1 17.30 - 18.45 Jeroen van der Molen
  • B1
  • -
ADO '20 JO13-1 17.30 - 19.00
  • -
ADO '20 JO14-2 18.00 - 19.00 Emma Dudock, Marcel Halbesma
  • G
  • 10 min voor start aanwezig
ADO '20 JO17-1 18.30 - 20.00 Aytekin Demirtas, Tijmen de Boer
  • A
  • -
ADO '20 JO19-3 18.30 - 20.00
  • A_1
  • -
ADO '20 MO20-1 18.45 - 20.00 Jeroen van der Molen
  • B2
  • -
ADO '20 JO16-2 19.00 - 20.00 Marcel Halbesma, Ronald Laan, Emma Dudock
  • G
  • -
ADO '20 JO19-2 19.00 - 20.00 Ivo Walta
  • A2
  • 16
  • -
ADO '20 1 20.00 - 21.30
  • A_1
  • -
ADO '20 3 20.00 - 21.30
  • Kabouter 1
  • -
ADO '20 O23-2 20.00 - 21.30
  • A
  • -
ADO '20 VR1 (zon) 20.00 - 21.30 Patrick Hulshof
  • B1
  • -
ADO '20 VR2 (zon) 20.00 - 21.30 Joyce Meijer
  • B2
  • -
ADO '20 5 20.30 - 21.30
  • Keepersveld
  • -
ADO '20 6 20.30 - 21.30
  • A_2
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ADO '20 JO8-1 17.00 - 18.00
  • A
  • -
ADO '20 JO8-2 17.00 - 18.00
  • A
  • -
ADO '20 JO8-3 17.00 - 18.00
  • A
  • Graag 10 min voor tijd aanwezig
ADO '20 JO8-4 17.00 - 18.00
  • A
  • Graag 10 min voor tijd aanwezig
ADO '20 JO8-5 17.00 - 18.00
  • A
  • -
ADO '20 JO12-4 17.00 - 18.00 Noud Kornman, Ruben Huijzendveld
  • B2
  • -
ADO '20 JO11-3 17.30 - 18.30 Sef Beentjes
  • G
  • Circuitrainingen
ADO '20 JO11-4 17.30 - 18.30 Sef Beentjes
  • G
  • Circuitrainingen
ADO '20 JO11-5 17.30 - 18.30 Sef Beentjes
  • G
  • Circuitrainingen
ADO '20 JO11-1 17.30 - 19.00 Stephan Mol
  • G
  • Iedereen 17.15u aanwezig.
ADO '20 JO11-2 17.30 - 19.00 Stephan Mol
  • G1
  • Iedereen 17.15u aanwezig.
ADO '20 JO9-3 18.00 - 19.00
  • A
  • Graag 10 min voor tijd aanwezig!
ADO '20 JO9-4 18.00 - 19.00
  • A
  • Graag 10 min voor tijd aanwezig!
ADO '20 JO9-5 18.00 - 19.00
  • A
  • Graag 10 min voor tijd aanwezig!
ADO '20 JO9-6 18.00 - 19.00
  • A
  • Graag 10 min voor tijd aanwezig!
ADO '20 JO10-4 18.00 - 19.00 Henk Beentjes
  • A
  • Circuit training
ADO '20 JO16-1 18.00 - 19.00 Michel de Boer
  • B2
  • 17.50 aanwezig.
ADO '20 JO13-1 18.30 - 20.00
  • -
ADO '20 JO15-1 18.30 - 20.00 John Davis, Sufyaan el Yakoubi
  • B2
  • -
ADO '20 JO15-2 19.00 - 20.00 Marco Druijven
  • A_1
  • -
ADO '20 7 19.00 - 20.30
  • B
  • -
ADO '20 1 (zon) 20.00 - 21.30 Roy van der Mije, Mitchell Haijen, Frans Witte
  • A
  • 5
  • -
ADO '20 2 20.00 - 21.30
  • B2
  • -
ADO '20 JO19-1 20.00 - 22.00 Lenny Macnack
  • B2
  • 14
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ADO '20 MO13-1 16.30 - 17.30 Niels Jansen
  • A_2
  • 13
  • 17:15 uur aanwezig
ADO '20 MO13-2 16.30 - 17.30
  • G
  • 12
  • -
ADO '20 JO9-1 17.00 - 18.00
  • A
  • Graag 10 min voor tijd aanwezig!
ADO '20 JO9-2 17.00 - 18.00
  • A
  • Graag 10 min voor tijd aanwezig!
ADO '20 MO15-1 17.30 - 18.45
  • G2
  • -
ADO '20 MO17-1 17.30 - 18.45 Jeroen van der Molen
  • B1
  • -
ADO '20 JO14-3 18.00 - 19.00
  • A_1
  • -
ADO '20 JO14-2 18.30 - 19.30 Emma Dudock, Marcel Halbesma
  • A
  • 10 min voor start aanwezig
ADO '20 JO16-2 18.30 - 19.30 Emma Dudock
  • A
  • -
ADO '20 JO17-1 18.30 - 20.00 Aytekin Demirtas, Tijmen de Boer
  • B
  • -
ADO '20 MO20-1 18.45 - 20.00 Jeroen van der Molen
  • G1
  • -
ADO '20 O23-2 18.45 - 20.00
  • B
  • -
ADO '20 JO19-2 19.00 - 20.00
  • G1
  • 16
  • Training eigen verantwoordelijkheid team
ADO '20 1 (zon) 20.00 - 21.30
  • A
  • 5
  • -
ADO '20 1 20.00 - 21.30
  • B1
  • -
ADO '20 4 20.00 - 21.30
  • Keepersveld
  • -
ADO '20 JO19-1 20.00 - 21.30
  • A2
  • 14
  • Rouleren van O19 spelers en aansluiten bij O23
ADO '20 VR1 (zon) 20.00 - 21.30 Patrick Hulshof
  • B1_1
  • -
ADO '20 VR2 (zon) 20.00 - 21.30 Joyce Meijer
  • G2
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ADO '20 JO11-1 17.30 - 18.30 Stephan Mol
  • B1
  • -
ADO '20 JO11-2 17.30 - 18.30 Stephan Mol
  • B1
  • -
ADO '20 JO13-1 17.30 - 19.00
  • A_1
  • -
ADO '20 JO15-1 18.00 - 19.30 John Davis, Sufyaan el Yakoubi
  • B2_1
  • -
ADO '20 5 19.30 - 20.30
  • B1
  • -
ADO '20 3 20.00 - 21.30
  • A_2
  • -
ADO '20 VR1 (zon) 20.00 - 21.30 Patrick Hulshof
  • A_2
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!