Cookie beleid ADO'20

De website van ADO'20 is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Teamindelingen

Teamindelingen seizoen 2023-2024

Gepubliceerd op 22-09-2023


Teamindelingen JO11

JO11-1

1e klasse

 

JO11-2

4e  klasse

 1

Rean Dogan

 

1

Tobias Beemsterboer

2

Levi Peters

 

2

Twan Zonneveld

3

Vince Beentjes

 

3

Jax van Dam

4

Kian Minnee

 

4

Bruce Brakenohff

5

Seph Minnee

 

5

Jesse van der Maas

6

Anne Beemsterboer

 

6

Steyn Beejtes

7

Gijs Oudejans

 

7

Luyt Stengs

 8

Finn Olof

 

 8

Sieb Koopman

9

Tyn van der Veen

 

9

Matt van Raan

10

Mats Celie

 

10

Ahmed Irtaimeh

 

 

JO11-3

4e  klasse

 

JO11-4

4e  klasse

 1

Siem de Ruijter

 

1

Twan van Etten

2

Timo van der Jagt

 

2

Ben Sikkema

3

Joep Pels

 

3

Misha Ivashchenko

4

Chinonso Feudjo

 

4

Jesper Verloop

5

Igor Ksiezopolski

 

5

Luna van Diepen

6

Romein Goemans

 

6

Nout van der Linde

7

Xavi de Beer

 

7

Billie Berg

 8

Riva de Beer

 

 8

Stan Wanders

9

Rinse van Baar

 

9

Thijs Meijland

10

Lentley Tilgenkamp

 

10

Jake de Groot

 

JO11-5

4e klasse

1

Kallen Huang

2

Joelle Tichelaar

3

Senne Brakenhoff

4

Noud Verwijk

5

Jace Bloedjes

6

Finn Gorter

7

Ahmed Al-Nuzali

8

Aik Beentjes

9

Emma Scholten

10

 



Teamindelingen JO12

JO12-1

Hoofdklasse

 

JO12-2

2e klasse

1

Philip van Denzen

 

1

Tygo van der Veen

2

Kyano Seeburger

 

2

Mohammed Omar

3

Mehsan Steltenpohl

 

3

Chelsey Kloosterman

4

Mike Druijven

 

4

Quinn Zonneveld

5

Kas de Groot

 

5

Daylie Berkhout

6

Kees Smit

 

6

Jaywant van der Wateren

7

Jay van Lieshout (k)

 

7

Belle Niesten

 8

Kees Duin

 

 8

Jens Welp

9

Colin Tak

 

9

Duuk van Gelderen

10

Joël Scholten

 

10

 

 

 

JO12-3

4e  klasse

 

JO12-4

4e  klasse

 1

Teun de Groot

 

1

Noud Kornman

2

Duuk Snelleman

 

2

Kick Norg

3

Tom Groen

 

3

Bink van der Veen

4

Rhivano Zeepvat

 

4

Fenna van der Son

5

Lennart Timmer

 

5

Tobi Raaijj

6

Madelief Ferket

 

6

Mink Rijk

7

Dani Bruin

 

7

Nikki van Vliet

 8

Thomas Verweij

 

 8

Ruben Huijjzendveld

9

Siem Riteco

 

9

Victor Artjom

10

Jente Schuijt

 

10

Kutr Koopman

 

 

 

11

Jur Oldenburger



Er kan ten alle tijden in overleg wijzigingen plaatsvinden.










 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!