Teamindeling

VOORLOPIGE TEAMINDELINGEN 2022-2023

Beste spelers en ouders, 

Hierbij de voorlopige teamindeling voor de Onder 9 en Onder 10 categorie. 

Let op! De teamindeling is nog voorlopig, er kunnen nog diverse wijzigingen plaatsvinden tot aan de zomervakantie.

Onder 9-1 Onder 9-2
1 Eliano   Zaandam 1 Mex   Lina
2 James   Vosse 2 Stijn   Robers
3 Kay   Kuijper 3 Tibbe   Jansen
4 Lara   Niesten 4 Jens   Visser
5 Jens   Glasius 5 Jur   Beentjes
6 Dylan   Groot 6 Gijs   Ferket
7 Mattia   Fucci  7 Okar   Wessam
8 Niek   Karzijn 8 Fabian   Bakker
9 Thomas   Post 9 Kix   Kleijne
               
Onder 9-3 Onder 9-4
1 Gijs de Groot 1 Stan   Janssen
2 Daley van Renswoude  2 Florian   Timmer
3 Hugo   Bleeker 3 Duuk   Groenheide
4 Ben   Davidson 4 Sef   Beentjes
5 Erben   Zon 5 Lucas van Buggenum
6 Mert   Kaymak 6 Tobias   Kok
7 Mohamed   Sheikhhamada 7 Thijmen    Huijzendveld
8 Victoria   Timmer 8 Jedynak   Delairo
9 Metehan   Can 9      
             
               



Onder 10-1 Onder 10-2
1 Quinten van Ingen 1 Twan   Zonneveld
2 Rean   Dogan 2 Luuk de Weers
3 Levi   Peters 3 Tobias   Beemsterboer
4 Kian   Minnee 4 Timo Van der Jagt
5 Finn   Olof 5 Tyn van der Veen
6 Seph   Minnee 6 Mats   Celie
7 Anne   Beemsterboer 7 Jax van Dam
8 Gijs   Oudejans 8 Siem de Ruijter
9       9      
               
Onder 10-3 Onder 10-4
1 Vince   Beentjes 1 Matt van Raan
2 Bruce   Brakenhof 2 Sieb    Koopman
3 Joep   Pels 3 Romein   Goemans
4 Luyt   Stengs 4 Igor   Ksiezopolski
5 Jesse van der Maas 5 Ben   Sikkema
6 Moos de Jong 6 Chinonso   Feudjo
7 Steyn   Beentjes 7 Ahmed    Irtaimeh
8 Twan van Etten 8 Luca   Garcia Trinidad
9       9      
               
Onder 10-5 Onder 10-6
1 Riva   de Beer  1 Senne   Brakenhoff
2 Xavi   de Beer 2 Joëlle   Tigchelaar
3 Thijs   Timmer 3 Finn   Gorter
4 Elisa   Reitsma 4 Ahmed    Al-Nuzaili
5 Billie   van den Berg 5 Noud   Verwijk
6 Luna van Diepen 6 Jake de Groot
7 Nout van der Linde 7 Stan   Wanders
8       8      
9       9      



Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!