Teamindeling

31-12-2021

Beste spelers en ouders, 

hierbij de nieuwe teamindeling voor de Onder 9 en Onder 10 categorie waarmee we starten na de winterstop.

Er is besloten om geen O10 team door te schuiven naar de O11 categorie, we hebben de spelers op een andere manier kunnen plaatsen in een team. 

O9-5 en O9-6 starten met 7 spelers, maar die verwachten wij op zeer korte termijn aan te kunnen vullen met nieuwe leden.

Wij wensen iedereen een sportief, mooi en gezond 2022!

 

  Teamindeling O9 - 2021/2022        
                   
  JO9-1         JO9-2      
                   
1 Gijs   Oudejans   1 Tyn van der Veen  
2 Levi   Peters   2 Anne   Beemsterboer
3 Luuk de Weers   3 Mats   Celie  
4 Tobias   Beemsterboer 4 Rean   Dogan  
5 Finn   Olof   5 Timo Van der Jagt  
6 Kian   Minnee   6 Jax van Dam  
7 Seph   Minnee   7 Jesse van der Maas  
8 Twan   Zonneveld 8 Matt van Raan  
9         9        
  Coaches: Jasmijn Kos & Marchano Lemmert   Coaches: Unver & Michiel
   
 


JO9-3
       


JO9-4
     
                   
1 Xavi   de Beer   1 Elisa   Reitsma  
2 Riva   de Beer    2 Lentley    Tigelkamp
3 Vince   Beentjes   3 Ben   Sikkema  
4 Joep   Pels   4 Chinonso      
5 Luyt   Stengs   5 Ahmed    Irtaimeh  
6 Bruce   Brakenhof 6 Luca   Garcia Trinidad
7 Sieb    Koopman   7 Thijs   Timmer  
8 Quinten van Ingen   8 Tygo   Quaytaal  
9         9        
  Coach: Remco Pels    Coach: Tony Tigelkamp
   
                   
 


JO9-5
       


JO9-6
     
                   
1 Siem de Ruijter   1 Igor   Ksiezopolski
2 Moos de Jong   2 Jake de Groot  
3 Senne   Brakenhoff 3 Ahmed    Al-Nuzaili  
4 Billie   van den Berg 4 Noud   Verwijk  
5 Luna van Diepen   5 Stan   Wanders  
6 Romein   Goemans   6 Steyn   Beentjes  
7 Nout van der Linde   7 Finn   Gorter  
8         8        
9         9        
  Coach: Bas de Ruijter    Coach: Maarten Wanders
   

 



  Teamindeling O10 - 2021/2022            
                       
  JO10-1           JO10-2        
                       
1 Kees   Duin     1 Colin   Tak    
2 Kees   Smit     2 Jack   Verlint    
3 Kyano   Seeburger     3 Jay van Lieshout    
4 Mike   Druijven     4 Jaywant van der Wateren     
5 Milou   Duijnisveld     5 Mehsan   Steltenpohl    
6 Philip van Denzen     6 Quinn   Zonneveld    
7 Vince   Zonneveld     7 Tygo van der Veen    
8 Kas de Groot     8 Lena   Golla     
9           9 Massimo   Farci    
  Leider: Marcel Duijnisveld, Trainer/coach: Cor Smit   Coach/Leider: Sophie & Pascha, Trainer: Cor Smit  
                       
 

JO10-3
         

JO10-4
       
                       
1 Dani   Bruin     1 Bink van Veen    
2 Duuk    Snelleman     2 Bas   Portier    
3 Jente   Schuit     3 Fenna van Son    
4 Lennart   Timmer     4 Kick   Norg    
5 Tom   Groen     5 Nikki van  Vliet    
6 Jens   Liefting     6 Noud   Kornman    
7 Iris   Zonneveld     7 Jesse   Geel    
8 Madelief   Ferket     8 Ruben   Huijzendveld    
9 Rhivano   Zeepvat     9 Tobi   Raaij    
  Coach: Tim Snelleman       Coach:  Bert Kornman, Harold van Son  
    Martijn Groen                



Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!