Club-trainingen

Trainingsschemaseizoen 2022-2023

Voor het  trainingsschema vanaf 22 augustus 2022
kijk HIER






 

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ADO '20 JO9-4 16.30 - 17.30
  • B
  • Circuitrainingen starten op 26 aug.

    Graag 10 min voor tijd aanwezig!
ADO '20 JO8-1 17.00 - 18.00
  • A
  • -
ADO '20 JO8-2 17.00 - 18.00
  • A
  • -
ADO '20 JO8-3 17.00 - 18.00
  • A
  • Graag 10 min voor tijd aanwezig

ADO '20 JO8-4 17.00 - 18.00
  • A
  • Graag 10 min voor tijd aanwezig
ADO '20 JO9-2 17.00 - 18.00
  • A
  • -
ADO '20 JO9-3 17.00 - 18.00
  • A
  • 10 min voor tijd aanwezig!
ADO '20 JO11-3 17.30 - 18.30 Sef Beentjes
  • A
  • Circuitrainingen
ADO '20 JO11-4 17.30 - 18.30 Sef Beentjes
  • A
  • Circuitrainingen
ADO '20 JO11-1 17.30 - 19.00 Ali Mhanna, Ivar de Boer
  • B2
  • Iedereen 17.15u aanwezig.
ADO '20 JO11-2 18.00 - 19.00
  • G
  • -
ADO '20 JO13-2 18.00 - 19.00
  • B1_2
  • Trainers: Pieter en Ivo
ADO '20 JO15-1 18.00 - 19.30 John Davis, Sufyaan el Yakoubi
  • G2
  • -
ADO '20 JO15-5 19.00 - 20.00 Martijn Zonneveld
  • A
  • Graag 5 minuten voor aanvang van de training aanwezig.
ADO '20 JO17-3 19.00 - 20.00
  • A_2
  • -
ADO '20 JO15-2 19.30 - 20.30 Marco Druijven
  • G
  • -
ADO '20 VR30+2 20.00 - 21.00
  • Kabouterveld
  • -
ADO '20 1 (zon) 20.00 - 21.30 Roy van der Mije, Mitchell Haijen, Frans Witte
  • A
  • 6
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ADO '20 MO13-1 16.30 - 17.30 Heleen Hol - Bos
  • B1
  • 13
  • 17:15 uur aanwezig
ADO '20 MO15-2 16.30 - 17.45 Heleen Hol - Bos, Niels Jansen
  • B
  • -
ADO '20 JO9-1 17.00 - 18.30
  • G1
  • om 16:50 uur aanwezig!

    De eerste training start op 20 augustus.
ADO '20 MO15-1 17.30 - 18.45
  • B2
  • -
ADO '20 MO17-1 17.30 - 18.45 Jeroen van der Molen
  • B1
  • -
ADO '20 JO13-1 17.30 - 19.00
  • -
ADO '20 JO19-3 18.30 - 20.00
  • A_1
  • -
ADO '20 JO17-2 18.45 - 20.00 Ron Adrichem
  • A_2
  • 11
  • 15min voor aanvang aanwezig op het veld.
ADO '20 JO15-3 19.00 - 20.00 Marcel Halbesma, Ron Laan
  • G
  • -
ADO '20 JO19-2 19.00 - 20.15 Ron Adrichem
  • A2
  • 16
  • -
ADO '20 JO17-1 19.00 - 20.30
  • G2
  • -
ADO '20 JO19-1 19.00 - 20.30
  • A_1
  • -
ADO '20 1 20.00 - 21.30 Roeland Bosman, Jeroen de Jonge
  • A_1
  • -
ADO '20 3 20.00 - 21.30
  • Kabouter 1
  • -
ADO '20 O23-2 20.00 - 21.30
  • A
  • -
ADO '20 VR1 (zon) 20.00 - 21.30 Patrick Hulshof
  • B1
  • -
ADO '20 VR2 (zon) 20.00 - 21.30
  • B2
  • -
ADO '20 5 20.30 - 21.30
  • Keepersveld
  • -
ADO '20 6 20.30 - 21.30
  • A_2
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ADO '20 JO9-4 16.30 - 17.30
  • G
  • Circuitrainingen

    Graag 10 min voor tijd aanwezig!
ADO '20 JO8-1 17.00 - 18.00
  • A
  • -
ADO '20 JO8-2 17.00 - 18.00
  • A
  • -
ADO '20 JO8-3 17.00 - 18.00
  • A
  • Graag 10 min voor tijd aanwezig
ADO '20 JO8-4 17.00 - 18.00
  • A
  • Graag 10 min voor tijd aanwezig
ADO '20 JO9-2 17.00 - 18.00
  • A
  • -
ADO '20 JO9-3 17.00 - 18.00
  • A
  • 10 min voor tijd aanwezig!
ADO '20 JO11-2 17.00 - 18.00
  • B
  • Iedereen 17.15u aanwezig.
ADO '20 JO11-3 17.30 - 18.30 Sef Beentjes
  • G
  • Circuitrainingen
ADO '20 JO11-4 17.30 - 18.30 Sef Beentjes
  • G
  • Circuitrainingen
ADO '20 JO11-1 17.30 - 19.00 Ivar de Boer, Ali Mhanna
  • G
  • Iedereen 17.15u aanwezig.
ADO '20 JO10-4 18.00 - 19.00 Henk Beentjes
  • A
  • Circuit training
ADO '20 JO13-2 18.00 - 19.00
  • B1_2
  • Trainers: Jan en Bart
ADO '20 JO13-1 18.30 - 20.00
  • -
ADO '20 JO15-1 18.30 - 20.00 John Davis, Sufyaan el Yakoubi
  • B2
  • -
ADO '20 JO15-2 19.00 - 20.00 Marco Druijven
  • A_1
  • -
ADO '20 JO17-3 19.00 - 20.00
  • G2
  • -
ADO '20 7 19.00 - 20.30
  • B
  • -
ADO '20 1 (zon) 20.00 - 21.30 Roy van der Mije, Mitchell Haijen, Frans Witte
  • A
  • 5
  • -
ADO '20 2 20.00 - 21.30
  • B2
  • -
ADO '20 4 (zon) 20.00 - 21.30
  • B
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ADO '20 MO13-1 16.30 - 17.30 Niels Jansen
  • A_2
  • 13
  • 17:15 uur aanwezig
ADO '20 JO9-1 16.30 - 18.00
  • B1
  • om 16:20 uur aanwezig!
ADO '20 MO15-1 17.30 - 18.45
  • G2
  • -
ADO '20 MO15-2 17.30 - 18.45 Niels Jansen, Heleen Hol - Bos
  • G
  • -
ADO '20 MO17-1 17.30 - 18.45 Jeroen van der Molen
  • B1
  • -
ADO '20 JO19-1 18.30 - 19.30
  • B1
  • -
ADO '20 JO17-1 18.30 - 20.00
  • B1
  • -
ADO '20 JO17-2 18.30 - 20.00 Ron Adrichem
  • G1
  • 11
  • 15min voor aanvang aanwezig op het veld.
ADO '20 JO19-2 18.45 - 20.00 Ron Adrichem
  • G1
  • 16
  • -
ADO '20 JO15-5 19.00 - 20.00 Paul Welp
  • Keepersveld
  • Graag 5 minuten voor aanvang van de training aanwezig.
ADO '20 1 (zon) 20.00 - 21.30
  • A
  • 5
  • -
ADO '20 1 20.00 - 21.30 Roeland Bosman, Jeroen de Jonge
  • B1
  • -
ADO '20 4 20.00 - 21.30
  • Keepersveld
  • -
ADO '20 O23-2 20.00 - 21.30
  • Keepersveld
  • -
ADO '20 VR1 (zon) 20.00 - 21.30 Patrick Hulshof
  • B1_1
  • -
ADO '20 VR2 (zon) 20.00 - 21.30
  • G2
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ADO '20 JO13-1 17.30 - 19.00
  • A_1
  • -
ADO '20 JO15-1 18.00 - 19.30 John Davis, Sufyaan el Yakoubi
  • B2_1
  • -
ADO '20 JO17-1 18.30 - 20.00
  • A
  • -
ADO '20 JO15-3 19.00 - 20.00 Emma Dudock
  • B
  • -
ADO '20 JO19-1 19.00 - 20.30
  • -
ADO '20 5 19.30 - 20.30
  • B1
  • -
ADO '20 3 20.00 - 21.30
  • A_2
  • -
ADO '20 VR1 (zon) 20.00 - 21.30 Patrick Hulshof
  • A_2
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!